Firma

Firma

Spółka ETOS S.A. zarządza siecią sprzedaży salonów z odzieżą sprzedawaną pod markami Diverse i Diverse Extreme Team. Diverse jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najszybciej rosnących na rynku polskim marek odzieży casual przeznaczonej dla osób w przedziale wiekowym 20-30 lat. Pod względem dynamiki przychodów ze sprzedaży w latach 2012 - 2014, spółka ETOS rósł szybciej niż konkurencyjne spółki z branży odzieżowej i obuwniczej notowane na GPW. W 2014 roku dynamika wzrostu sprzedaży spółki ETOS wyniosła prawie 30%.


Diverse oferuje szeroki asortyment odzieży damskiej i męskiej, którego uzupełnieniem są akcesoria, obuwie oraz torby i plecaki.

Sukces spółki ETOS opiera się na sile marki Diverse obecnej na polskim rynku od 1993 r. Według rankingu mocy marek dziennika „Rzeczpospolita” z 2014 r. marka Diverse jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w sektorze odzież – obuwie.

Kluczowym elementem wizerunku marki Diverse jest zaangażowanie w różnego rodzaju działania promujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu, przede wszystkim wydarzenia i imprezy związane ze sportami ekstremalnymi i wyczynowymi.

 

 

 
Czytaj również


Aktualności

Salony sprzedaży

Franczyza