Firma

Aktualności

Informujemy, że pobieranie zdjęć ze strony nie jest możliwe. W celu otrzymania aktualnych materiałów zdjęciowych z kampanii prosimy o kontakt z Działem Mediów - gr.media@etos.pl.

DAKAR

2023-11-20

Nadchodząca edycja Rajdu Dakar rozpocznie się tuż po Nowym Roku – 5 stycznia i będzie zapewniała nam ekstremalne, motorsportowe doświadczenia przez dwa, pełne tygodnie. To już piąty rok, kiedy gospodarzem tej legendarnej rywalizacji będzie Arabia Saudyjska. Dakar znany jest jednak z niespodziewanych zwrotów akcji, więc możemy być pewni, że także w tym roku emocji nie zabraknie.

WIĘCEJ

COALITION

2023-11-02

Wanderlust to marzenie o wędrówce, które pozwala nam zbliżyć się do natury, wsłuchać się w jej rytm i osiągnąć wewnętrzny balans. Jesienno-zimowa kampania Coalition jest spełnieniem tego marzenia pośród hipnotyzujących krajobrazów Patagonii, które inspirują, by wyruszyć w podróż niczym współczesny nomada – niezależny, otwarty, odważny i ciekawy świata. Ceniący sobie jakość, praktyczność i wygodę, których odzwierciedleniem są propozycje Coalition w stylu retro outdoor.

WIĘCEJ

EVO SERIES

2023-10-18

By jesienią i zimą móc zmierzyć się nawet z najbardziej ekstremalnymi warunkami pogodowymi jak niskie temperatury, silny wiatr, deszcz czy śnieg, konieczny jest outerwear, który sprosta wszystkim tym wyzwaniom. Jego definicję stanowi nowa kolekcja EVO™ Diverse Series dedykowana pasjonatom outdoorowych aktywności, ale nie tylko. Funkcjonalna kurtka może okazać się naszym największym sprzymierzeńcem także na co dzień w przestrzeni miejskiej.

WIĘCEJ

ATHLETICS

2023-08-23

Połączenie komfortu i trendów sprawiło, że nurt athleisure od wielu sezonów nie traci na popularności. Wręcz przeciwnie, zdaje się stale ewoluować, a w modzie streetwear możemy obecnie obserwować jego nową wersję – quiet luxury ze sportowym sznytem. Athleisure otwiera sobie także drzwi do świata high fashion i debiutuje na wybiegach. Tej jesieni, nowe spojrzenie na ten trend przedstawia także marka Diverse. Dzięki nowej kolekcji Athletics Wasze stylizacje będą wyglądać jak z ulic wielkich miast podczas fashion weeków.

WIĘCEJ

OPEN

2023-07-04

Diverse powraca z nową odsłoną kolekcji inspirowanej trendem tenniscore. To subtelny luksus w stylu athleisure wręcz stworzony, by wpleść go do codziennych stylizacji wzorem prawdziwych ikon mody i współczesnych it-girls. Tym razem marka idzie jednak krok dalej, proponując także linię dla mężczyzn

WIĘCEJ

SUMMER 2023

2023-05-16

Najbardziej wyczekiwana premiera sezonu i najbardziej pożądane, letnie stylizacje. Malownicza, wiecznie zielona Madera, a w roli głównej rich wear, który odmieni każdy dzień nadchodzącego lata. Zainspirujcie się intrygującą kampanią oraz nawiązującą do stylistyki retro kolekcją premium od marki Diverse.

WIĘCEJ

DIVERSE ATHLETICS 2023

2023-01-25

Ubrania w stylu athleisure noszone niezależnie od tego, czy właśnie wybieramy się na siłownię, czy też nie mamy jej w planie dnia, stały się już dla nas standardem. Towarzyszą nam zawsze i wszędzie, kiedy zależy nam, by czuć się maksymalnie komfortowo, a jednocześnie stylowo. Trend athleisure skradł nasze serca swoją funkcjonalnością, łatwością stylizacji i swobodą, jaką wnosi do naszego codziennego życia. Dlatego też pierwszą kolekcją marki Diverse na rok 2023 jest nowa odsłona kapsuły Athletics. Stworzona w jakości premium i utrzymana w stonowanej kolorystyce, która dodatkowo tę jakość podkreśla.

WIĘCEJ

NAJLEPSI ZAWODNICY RAJDU DAKAR 2023 W UBRANIACH POLSKIEJ MARKI DIVERSE

2023-01-15

Zakończona właśnie 45 edycja Rajdu Dakar to kolejny rozdział we wspólnej historii marki Diverse i tej kultowej dla świata motorsportu rywalizacji. Rajd ponownie zagościł w Arabii Saudyjskiej, a ekstremalna trasa wiodła z zachodu na wschód Półwyspu Arabskiego. Brand Diverse Extreme Team kolejny raz wsparł wydarzenie jako partner techniczny. W ramach wieloletniej współpracy z Amaury Sport Organisation zapewnił najwyższej jakości odzież zarówno dla zawodników, jak i organizatorów oraz pracowników technicznych.

WIĘCEJ

LOOKBOOK AW22

2022-10-18

Odkryj razem z nami inspiracje prosto ze światowych stolic streetwearu – Berlina i Kopenhagi. 

WIĘCEJ

DEXT TECH II

2022-09-10

Już dawno mówiono, że wszystko jest zapisane w gwiazdach. Tajemnicze i nigdy do końca niezbadane ruchy ciał niebieskich wpływały i wciąż wpływają na ludzkie zachowania, rytuały, wierzenia. Granice uniwersum wyznaczały granice ludzkiego umysłu.

WIĘCEJ

SUMMER 2022

2022-05-06

Diverse przywołuje lato i rusza z kampanią Summer 2022. To kolejna sesja, która jest owocem współpracy marki z genialną fotografką Dorotą Szulc. 

WIĘCEJ

DIVERSE OPEN

2022-04-19

Diverse po raz kolejny prezentuje swoją wersję stylu athleisure. Tym razem doczekaliśmy się autorskiej definicji trendu tenniscore, który na stałe wstąpił do kanonu mody letniej. 

WIĘCEJ

ETOS S.A. SOLIDARNY Z UKRAINĄ

2022-03-07

Jednoczymy się w wyraźnym geście solidarności z wszystkimi obywatelami ukraińskimi. 

WIĘCEJ

DIVERSE ATHLETICS

2022-02-20

Polska marka Diverse w najnowszej kolekcji ATHLETICS podaje swoją definicję stylu athleisure. Króluje minimalizm charakterystyczny dla clean it-girls, a to wszystko w naturalnej palecie barw. Te wygodne komplety dresowe pozwalają uzyskać spójny i luźny look, charakterystyczny dla ikon streetwearu.

WIĘCEJ

DAKAR 2022 OFFICIAL COLLECTION

2022-01-02

Ekstremalne emocje, spektakularna rywalizacja i adrenalina w słońcu pustyni. Diverse Extreme Team kolejny rok z rzędu pełni funkcję partnera technicznego kultowego rajdu Dakar. Specjalną kolekcję ubrań zaprezentował najmłodszy polski motocyklista – Konrad Dąbrowski, który już w styczniu da pełen pokaz swoich możliwości podczas tego niepowtarzalnego wydarzenia.

WIĘCEJ

1 2 3 4 5