Firma

Aktualności

Informujemy, że pobieranie zdjęć ze strony nie jest możliwe. W celu otrzymania aktualnych materiałów zdjęciowych z kampanii prosimy o kontakt z Działem Mediów - gr.media@etos.pl.

DIVERSE ATHLETICS 2023

2023-01-25

Ubrania w stylu athleisure noszone niezależnie od tego, czy właśnie wybieramy się na siłownię, czy też nie mamy jej w planie dnia, stały się już dla nas standardem. Towarzyszą nam zawsze i wszędzie, kiedy zależy nam, by czuć się maksymalnie komfortowo, a jednocześnie stylowo. Trend athleisure skradł nasze serca swoją funkcjonalnością, łatwością stylizacji i swobodą, jaką wnosi do naszego codziennego życia. Dlatego też pierwszą kolekcją marki Diverse na rok 2023 jest nowa odsłona kapsuły Athletics. Stworzona w jakości premium i utrzymana w stonowanej kolorystyce, która dodatkowo tę jakość podkreśla.

WIĘCEJ

NAJLEPSI ZAWODNICY RAJDU DAKAR 2023 W UBRANIACH POLSKIEJ MARKI DIVERSE

2023-01-15

Zakończona właśnie 45 edycja Rajdu Dakar to kolejny rozdział we wspólnej historii marki Diverse i tej kultowej dla świata motorsportu rywalizacji. Rajd ponownie zagościł w Arabii Saudyjskiej, a ekstremalna trasa wiodła z zachodu na wschód Półwyspu Arabskiego. Brand Diverse Extreme Team kolejny raz wsparł wydarzenie jako partner techniczny. W ramach wieloletniej współpracy z Amaury Sport Organisation zapewnił najwyższej jakości odzież zarówno dla zawodników, jak i organizatorów oraz pracowników technicznych.

WIĘCEJ

LOOKBOOK AW22

2022-10-18

Odkryj razem z nami inspiracje prosto ze światowych stolic streetwearu – Berlina i Kopenhagi. 

WIĘCEJ

DEXT TECH II

2022-09-10

Już dawno mówiono, że wszystko jest zapisane w gwiazdach. Tajemnicze i nigdy do końca niezbadane ruchy ciał niebieskich wpływały i wciąż wpływają na ludzkie zachowania, rytuały, wierzenia. Granice uniwersum wyznaczały granice ludzkiego umysłu.

WIĘCEJ

SUMMER 2022

2022-05-06

Diverse przywołuje lato i rusza z kampanią Summer 2022. To kolejna sesja, która jest owocem współpracy marki z genialną fotografką Dorotą Szulc. 

WIĘCEJ

DIVERSE OPEN

2022-04-19

Diverse po raz kolejny prezentuje swoją wersję stylu athleisure. Tym razem doczekaliśmy się autorskiej definicji trendu tenniscore, który na stałe wstąpił do kanonu mody letniej. 

WIĘCEJ

ETOS S.A. SOLIDARNY Z UKRAINĄ

2022-03-07

Jednoczymy się w wyraźnym geście solidarności z wszystkimi obywatelami ukraińskimi. 

WIĘCEJ

DIVERSE ATHLETICS

2022-02-20

Polska marka Diverse w najnowszej kolekcji ATHLETICS podaje swoją definicję stylu athleisure. Króluje minimalizm charakterystyczny dla clean it-girls, a to wszystko w naturalnej palecie barw. Te wygodne komplety dresowe pozwalają uzyskać spójny i luźny look, charakterystyczny dla ikon streetwearu.

WIĘCEJ

DAKAR 2022 OFFICIAL COLLECTION

2022-01-02

Ekstremalne emocje, spektakularna rywalizacja i adrenalina w słońcu pustyni. Diverse Extreme Team kolejny rok z rzędu pełni funkcję partnera technicznego kultowego rajdu Dakar. Specjalną kolekcję ubrań zaprezentował najmłodszy polski motocyklista – Konrad Dąbrowski, który już w styczniu da pełen pokaz swoich możliwości podczas tego niepowtarzalnego wydarzenia.

WIĘCEJ

KOLEJNY ROK PARTNERSTWA DIVERSE EXTREME TEAM Z KULTOWYM RAJDEM DAKAR

2021-12-25

Rajd Dakar to wydarzenie, na które co roku czekają wszyscy miłośnicy jazdy off-road. Podczas niego zostają wyłonieni najlepsi kierowcy i motocykliści na świecie. Już 2. stycznia 2022 w Arabii Saudyjskiej ponownie rozpocznie się emocjonująca rywalizacja, której częścią jest także Diverse - jedna z największych marek odzieżowych na polskim rynku.   

WIĘCEJ

DIVERSE OUTERWEAR – EVO SERIES

2021-11-18

Marka Diverse w odpowiedzi na aktualne trendy po raz kolejny prezentuje ciekawą wizję ubrań przyszłości. Najnowsza kolekcja kurtek na sezon jesień/zima 2021 to przede wszystkim wygoda, funkcjonalność oraz sportowe fasony. Wszystko to w modnym, a jednocześnie ultranowoczesnym wydaniu.

WIĘCEJ

SPORT I MODA IDĄ W PARZE! TRENDY W KOLEKCJI DEXT TECH OD MARKI DIVERSE

2021-10-01

Przekraczaj granice możliwości w sportowy i modny sposób. Marka Diverse Extreme Team stworzyła unikalną kolekcję DEXT TECH z propozycjami dedykowanymi miłośnikom ekstremalnych wrażeń. Sportowe i supernowoczesne ubrania nawiązują do panujących trendów. Szereg rozwiązań sprawia, że rzeczy są funkcjonalne i wytrzymałe na każde warunki.

WIĘCEJ

AMERYKAŃSKIE TRENDY W KAMPANII FROM NEW YORK TO WARSAW MARKI DIVERSE

2021-09-15

Naturalność, wygoda i luz są synonimami amerykańskiego stylu. To właśnie zza oceanu wywodzą się kultowe jeansy, klasyczne bomberki i niezastąpione sneakersy. Bez nich nie wyobrażamy sobie casualowych stylizacji. Wraz z kampanią FROM NEW YORK TO WARSAW marka Diverse wprowadza autentyczny, metropolitalny streetstyle na ulice miast.

WIĘCEJ

UBRANIA SZYTE NA MIARĘ ZWYCIĘSTWA – LIMITOWANA KOLEKCJA DIVERSE STWORZONA Z MARKĄ MOTUL

2021-09-02

Czym jest sukces? To mieszanka wielu czynników, które pomagają dojść do wyznaczonego celu. Odpowiednie ubranie jest jednym z nich. Marka Diverse w swoim DNA ma wiele sportowych nawiązań. Tym razem podjęła współpracę ze znanym producentem oleju silnikowego, a przy tym wielokrotnym współautorem motoryzacyjnych osiągnięć – marką Motul.

WIĘCEJ

DENIM W AMERYKAŃSKIM WYDANIU – MARKA DIVERSE ZABIERA NAS W EKSCYTUJĄCĄ PODRÓŻ PEŁNĄ WOLNOŚCI!

2021-08-18

Zachód słońca unoszący się nad najbardziej znaną drogą świata – Route 66, podziwiany z rozpędzonego klasycznego modelu Forda Mustanga. W tle mocne grunge’owe brzmienie i poczucie nieograniczonej wolności. W taką podróż przenosi nas marka Diverse wraz ze swoją najnowszą odsłoną kampanii DENIM. Kto chętny, niech rusza z nami!

WIĘCEJ

1 2 3 4