Firma

DENIM W AMERYKAŃSKIM WYDANIU – MARKA DIVERSE ZABIERA NAS W EKSCYTUJĄCĄ PODRÓŻ PEŁNĄ WOLNOŚCI!

Zachód słońca unoszący się nad najbardziej znaną drogą świata – Route 66, podziwiany z rozpędzonego klasycznego modelu Forda Mustanga. W tle mocne grunge’owe brzmienie i poczucie nieograniczonej wolności. W taką podróż przenosi nas marka Diverse wraz ze swoją najnowszą odsłoną kampanii DENIM. Kto chętny, niech rusza z nami!

Aby swobodnie podróżować, trzeba zadbać o wygodę. Warto zapakować do plecaka ubrania o ponadczasowym kroju, wytrzymałe i stworzone z dobrej jakości materiałów. Takie, w których poczujemy, że świat jest nieograniczony.

W najnowszej odsłonie kolekcji DENIM od Diverse można wcielić się w rolę miejskiego nomady. Poszukującego przygód, niezależnego obieżyświata z wyrazistym stylem. W kolekcji znajdziemy ponadczasowe jeansowe klasyki, które dobrze mieć w szafie oraz modele o fasonach w stylu retro.
To szereg propozycji dla kobiet i mężczyzn!

Ona to pewna siebie podróżniczka, lubiąca podkreślać swoją sylwetkę parą dopasowanych spodni z wysokim stanem. To kobieta świadoma swojej siły i zmysłowości, chętnie pokazująca to w swoich stylizacjach. W połączeniu z białym topem i mocnymi butami uzyskuje motocyklowy look – wyrazisty, ale nadal sexy. On charakteryzuje się pewnością siebie widoczną w doborze ubrań. Jeansy połączone z kurtką to sprawdzony zestaw na każdą okazję. Produkty z kolekcji zostały wykonane z surowego denimu, przez co jeszcze bardziej eksponują drzemiącą siłę. Tak dobrana para może dumnie przemierzać amerykańskie stepy niczym niepokorny gang motocyklowy.

Najnowsze kolekcja DENIM od Diverse zapewni Wam prawdziwą podróż z charakterem!

Pobierz zdjęcia