Firma

DEXT TECH II

Już dawno mówiono, że wszystko jest zapisane w gwiazdach. Tajemnicze i nigdy do końca niezbadane ruchy ciał niebieskich wpływały i wciąż wpływają na ludzkie zachowania, rytuały, wierzenia. Granice uniwersum wyznaczały granice ludzkiego umysłu.

Obecnie jesteśmy gotowi podbijać kosmos i stawić czoło nieznanemu. Czas poznać tajemnice rozległego wszechświata – zarówno tajemnice odległych galaktyk, jak i wirtualnej cyberprzestrzeni. Odzież przyszłości wyraża ducha futuryzmu. To minimalistyczne, wciąż casualowe zestawy, wzbogacone jednak o techniczne i odkrywcze detale. To surowość, która intryguje.

Współczesny człowiek wciąż pozostaje pod wpływem księżyca, a jego mistyczny wpływ nie zawsze świadomie wykorzystuje do swoich celów. Fazy księżyca rezonują na ludzkie decyzje i emocje, nierzadko odkrywając najbardziej dzikie i nieokiełznane zakamarki ludzkiej natury. Właśnie dlatego w najnowszej kolekcji DEXT TECH II widzimy tę metaforę nawiązująca do zmian oświetlenia księżyca.

Zaćmienie to refleksyjny czas, w którym króluje ponadczasowa czerń i klasyczne kroje męskiej kolekcji DEXT. Pełnia to zwieńczenie miesięcznego ruchu księżyca – efektowny widok nieba i tajemnicza poświata kojarzą się z odblaskującymi materiałami reflective obecnymi w kolekcji. Czerwony księżyc to najbardziej wyjątkowa i niespotykana faza księżyca, która budzi naturalne instynkty – DEXT TECH II tworzą również produkty w energetyzujących i nasyconych kolorach, które wskazują na dzikość i niepohamowany temperament wywołany ruchem ciał niebieskich.