Firma

DIVERSE DAKAR COLLECTION

You must get the better of you! – limitowana kolekcja Diverse DEXT Rajdu Dakar.

Początek roku to idealny moment na podjęcie wyzwania. Najlepiej ekstremalnego. Wchodząc z impetem w 2016 wybrani zawodnicy z całego świata na początku stycznia biorą udział w kolejnej edycji kultowego Rajdu Dakar, a marka Diverse wkracza z patronującą wydarzeniu, limitowaną kolekcją ubrań dla mężczyzn.

W wizerunku Diverse nieodłącznie wpisane jest pokonywanie siebie, doświadczanie niemożliwego oraz przekraczanie wewnętrznych granic wyobraźni i wytrzymałości. Marka, a w szczególności jej nieposkromiona odsłona - Diverse Extreme Team od lat propaguje działania, w których dominują adrenalina, siła i męskość. W DEXT podobnie jak, w rajdzie Dakar, często szalone wyzwania i mordercze misje są najważniejszym życiowym celem. Determinują kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. 

Diverse, jako jedna z nielicznych na świecie marek odzieżowych, dzięki wyznawanym wartościom oraz silnemu zaangażowaniu we wsparcie największych sportowych wydarzeń, otrzymała licencję DAKAR. Pozwoliła ona na stworzenie limitowanej kolekcji skierowanej do miłośników DEXT – energicznych indywidualistów zafascynowanych sportami ekstremalnymi, którzy nie boją się wyzwań.

W rajdzie Dakar nie ma miejsca na fałsz czy iluzję, wszystkie bodźce: ból, wyczerpanie, radość ze zwycięstwa są niezwykle prawdziwe. To przesłanie stało się fundamentalnym założeniem kolekcji Dakar Collection, w której króluje prostota i męskość.

Charakteryzująca się wygodą i techniczną funkcjonalnością linia zamknięta została w odcieniach bieli oraz czerni, przełamanych czerwonymi akcentami. Wśród sportowych fasonów znalazły się wykonane z wysokiej jakości bawełny t-shirty, koszulki polo, ciepłe bluzy oraz niekrępujące ruchów loggery z lekko obniżonym stanem. Motywem przewodnim, pojawiającym się na ubraniach z limitowanej kolekcji są elementy logo oraz nazwy miejsca tegorocznej edycji rajdu w postaci kontrastowych nadruków. Nie zabrakło także koszulek z tematycznymi grafikami. Całość sygnowana jest czerwoną metką „Dakar Rally Team”.

Kampanię wspierają hasła oddające ducha sportowej walki oraz idee przyświecające DEXT: „Challenges make the life taste better” oraz „There is no illusion, everything is deeply true”.

Diverse i Dakar od lat łączy wspólna pasja i zamiłowanie do wyznaczania nowych trendów, a kolaboracja obu brandów ma już swoja niespełna 10 letnią historię. Współpraca rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy po raz pierwszy aż sześciu Polaków wzięło udział w Rajdzie Dakar w barwach Diverse Extreme Team. W ostatnich sezonach DEXT kontynuował wspieranie utalentowanych sportowców Dakar. Jedni z najbardziej doświadczonych polskich zawodników: Jarosław Kazberuk i Robert Szustkowski są ubierani przez markę.

DIVERSE mobilizuje do wyrażania siebie w tym, co daje poczucie wolności. Dlatego od początku istnienia jest skierowany do osób nietuzinkowych, wyróżniających się siłą i działaniem, które niejednokrotnie były prekursorami wielu sportów ekstremalnych w Polsce. To właśnie dla tych entuzjastów tworzy unikalna, skupiająca fascynujących ludzi marka, która niesie ze sobą niesamowitą energię.

Pobierz zdjęcia