Firma

Diverse Extreme Team partnerem technicznym na rajdzie Dakar

Diverse, jedna z największych marek odzieżowych na polskim rynku, podpisała umowę partnerską z Amaury Sport Organization, stając się oficjalnym partnerem technicznym na rajdach Dakar.

Informacja zostanie publicznie podana do wiadomości podczas najbliższych konferencji DAKAR: 20 listopada w Paryżu oraz 23 listopada w Riyadzie w Arabii Saudyjskiej. W ramach współpracy Diverse przekaże odzież na potrzeby organizatora rajdu.

Wydarzenie rozpoczyna się 5 stycznia 2020. Arabia Saudyjska po raz pierwszy w historii będzie gospodarzem rajdu.

Amaury Sport Organisation (ASO) to francuska organizacja sportowa, utworzona w 1992 roku. Zajmuje się przede wszystkim organizowaniem imprez sportowych, z których największe to: Tour de France, Maraton paryski, Rajd Dakar, Vuelta a España, a od 2008 rajd The Central Europe Rally.

Dodatkowym efektem współpracy jest kolekcja Diverse DEXT DAKAR, składająca się w dużej mierze z modeli męskich. Wśród nich znaleźć można ponad 70 projektów o klasycznej, sportowej kolorystyce, głównie odzieży oraz akcesoriów takich jak: czapki, paski, model portfela czy plecaka wśród wielu innych.

W kolekcji pojawią się również akcenty dla kobiet i dzieci.

Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży już od 20 listopada w większości sklepów DIVERSE, a także na www.diversesystem.com