Firma

EVO SERIES

Nowa kolekcja to także nowe technologiczne rozwiązania. Po raz pierwszy w tej linii pojawił się model z zastosowaniem renomowanej izolacji PrimaLoft®. Męska kurtka EVO / EXPEDRO to połączenie nowoczesnego stylu i praktycznych właściwości, które idealnie sprawdzą się w mieście.

Nowością jest również jesienno-zimowy model kurtki EVO / PLUS zaprojektowanej z myślą o górskich wędrówkach, wyposażony w innowacyjny system lokalizujący RECCO®. Technologia ta to prawdziwy gamechanger podczas akcji ratunkowych, w trudnych, górskich warunkach. Model dostępny w wersji dla niego i dla niej.

Kolekcja EVO™ Diverse Series nie byłaby kompletna bez propozycji z linii HEATED. To kurtki wyposażone zostały w innowacyjny, trzystopniowy system grzewczy zasilany baterią powerbank. Dzięki zlokalizowaniu na plecach zapewnia on komfort cieplny najbardziej narażonej na wychłodzenie części ciała, jaką jest korpus. System ten zastosowaliśmy w męskim modelu EVO / 0523_HEAT oraz damskim EVO / KRISTIN HEAT.

Kurtki z linii EVO zostały wykonane z dbałością o detale, z wykorzystaniem materiałów posiadających parametry wodoodporności i oddychalności oraz wyposażone w praktyczne funkcjonalności, by każdy mógł wybrać model dopasowany do swojego trybu życia.