Firma

Nadchodzi zima! Kolekcja Diverse w skandynawskim stylu.

Styl Skandynawski przywodzi na myśl przede wszystkim minimalizm i dbałość o najlepszą jakość. Nie znajdziemy tutaj przesadnych ozdób ani ekscentrycznych form. To właśnie w duchu takiego myślenia powstała najnowsza kampania marki Diverse. Ciepłe puchowe kurtki na tle norweskich fiordów… Już wiemy co będziemy nosić podczas zbliżającej się zimy!

Kolekcja damska to przede wszystkim długie szaliki oraz ciepłe swetry o grubym splocie. Nadejście minusowych temperatur wcale nie oznacza rezygnacji ze spódnic oraz dziewczęcych sukienek. Wystarczy, że zestawimy je z ciepłymi dodatkami! Do tego odpowiednie nakrycie wierzchnie, czyli klasyczna parka bądź pikowana kurtka - i już mróz nam niestraszny!

W najnowszej kolekcji Diverse nie brakuje również stylowych propozycji dla mężczyzn. Melanżowe swetry w połączeniu ze spodniami typu chinos, czapki z pomponem, dzianinowe kominy - to definicja szykownego zimowego looku.

To wszystko i o wiele więcej dostępne jest na stronie www.diversesystem.com bądź w sklepach stacjonarnych w całej Polsce. To jak –jesteście gotowi na zimę?