Firma

Nowa zimowa kolekcja Diverse

Zima w nowej kolekcji Diverse to mieszanka wzorów i tkanin. Dominujące w sezonie szarości i czernie przełamano kolorami takimi jak bordo, karmel czy granaty, a także kratą i motywami ze świata roślin. Charakteru nadają graficzne elementy
oraz dopracowane detale.

Silnym akcentem kolekcji damskiej są różnorodne formy – płaszcze oversize, długie mięsiste swetry czy dzianinowe sukienki. Asymetria, surowe wykończenia oraz melanże urozmaicają całość. Wśród dodatków przeznaczonych na jesienną słotę wyróżniono finezyjne czapki, obszerne szale i cięższe buty, które świetnie sprawdzą się w chłodniejsze dni.

W męskiej kolekcji wyróżnić można dwie wiodące linie, które w ciągu sezonu przeplatają się i są uzupełniane o kolejne, dostosowane do pory roku asortymenty oraz kolory.

Pierwsza z nich, to linia ACTIVE, który idealnie sprawdzi się dla fanów aktywnego spędzania czasu. W kolekcji dominują sportowe modele bluz i spodni dresowych. Całość utrzymana
w czarnej kolorystyce, którą przełamano czerwonymi akcentami i technicznymi detalami.

Kolekcja CASUAL proponuje przede wszystkim ciepłe, warstwowe stylizacje utrzymane w klimacie vintage. Znaleźć tu można grube swetry, koszule w kratę oraz ponadczasowy denim. Akcentami kolorystycznymi dla tej linii są odcienie granatu uzupełnione kolorem bordowym.

Diverse konsekwentnie stawia na wygodę, która w połączeniu z obowiązującymi trendami tworzy kolekcję idealną dla każdego, kto ceni różnorodność oraz aktywne spędzanie czasu.

Pobierz zdjęcia