Firma

OPEN

Kampania towarzysząca kolekcji Diverse Open przenosi nas do słonecznej Katalonii. Pozwala poczuć atmosferę znaną z tenisowych turniejów, które z trybun obserwować mogą tylko nieliczni. Nieszablonowa, nieco filmowa prezentacja projektów sprawia, że nawiązania do estetyki old money i quiet luxury stały się jeszcze bardziej wyrafinowane.

Podkreślająca jakość premium, oszczędna kolorystyka bazuje na szlachetnej, złamanej bieli, klasycznym odcieniu navy, a także głębokiej, butelkowej zieleni. W projektach zastosowano nawiązujące do tenisa, autorskie nadruki, które nie odwracają jednak uwagi od doskonale przemyślanych konstrukcji i starannie dobranych tkanin wyróżniających kolekcję Diverse Open.

Propozycje dla niej to sportowe sukienki, komfortowe spódnico-spodenki, a także modele spodni o różnych krojach. Górne części garderoby to przede wszystkim oversizowe T-shirty i bluzki z dłuższym rękawem, ale w kolekcji wyróżniają się także bluzy i kurtki w stylu retro. W linii dla niego dominują klasyczne T-shirty i koszulki polo, a także komplety dresowe.

Diverse Open to jednak coś więcej niż kolekcja. To także motywacja do prowadzenia aktywnego, zdrowego trybu życia. Jest to bardzo spójne z filozofią marki Diverse, która od zawsze kojarzona była z elitarnymi dyscyplinami sportu.