Firma

SPORT I MODA IDĄ W PARZE! TRENDY W KOLEKCJI DEXT TECH OD MARKI DIVERSE

Przekraczaj granice możliwości w sportowy i modny sposób. Marka Diverse Extreme Team stworzyła unikalną kolekcję DEXT TECH z propozycjami dedykowanymi miłośnikom ekstremalnych wrażeń. Sportowe i supernowoczesne ubrania nawiązują do panujących trendów. Szereg rozwiązań sprawia, że rzeczy są funkcjonalne i wytrzymałe na każde warunki.

Marka DEXT łączy sportowe cechy z nutą elegancji. Główne wartości, które przyświecają w tworzeniu produktów to siła, adrenalina, ale również ekstremalne doświadczenia towarzyszące każdemu sportowcowi. W obecnej kolekcji ubrania utrzymane są w ascetycznej formie. Jednak dzięki wielu detalom i dbałości o szczegóły prezentują się fantastycznie. Udowadnia to, że moda na „mniej znaczy więcej” nadal jest na czasie.

W kolekcji TECH można odnaleźć inspiracje kosmosem. Wysokiej jakości materiały nawiązują do blasku księżycowego światła, a ich struktury przypominają planety. Dodatkowo warstwy zewnętrzne odzieży pokryte są połyskującą powłoką reflective. Idealnie nadadzą się dla odważnych miłośników sportowych wyzwań. Prosta forma zapewni swobodę ruchu, a detale, odbijające światło, zadbają o bezpieczeństwo. Dominującą kolorystyką jest czerń i biel. Minimalnie, ale z klasą.

Sesja do kolekcji odbyła się między innymi w industrialnej przestrzeni pełnej nowoczesnych maszyn, co jeszcze bardziej podkreśla znaczenie prostoty formy. Ten styl jest synonimem nieograniczonej wolności. Zaprezentowane ubrania z linii DEXT TECH wyróżniają się designem z futurystycznego świata. To propozycje dla mężczyzn wymagających i lubiących podkreślać pewność siebie. W kolekcji znajdują się klasyki takie jak białe i czarne longsleeve’y, kurtki z kapturem czy odblaskowe kamizelki.

Przewiduj modową przyszłość wraz z DEXT TECH!

Pobierz zdjęcia