Firma

SPRING 2017

THE ESSENCE OF SIMPLE LIFE – najnowsza odsłona kampanii DIVERSE
na sezon wiosna 2017.

Nowa kolekcja Diverse to mieszanka wzorów i tkanin. Marka konsekwentnie stawia
na wygodę, łącząc współczesne trendy z ponadczasowym minimalizmem. Tegoroczna wiosenna kolekcja zaskakuje różnorodnością i świeżością, przedstawiając niepowtarzalny charakter najmodniejszych trendów sezonu.

Projektanci tworząc kolekcję damską przede wszystkim postawili na podkreślenie kobiecości – dzięki niebanalnym formom, pastelowej kolorystyce i finezyjnym wykończeniom klientki poczują się niezwykle kobieco i wyjątkowo.

Kluczowymi w kolekcji męskiej są przede wszystkim wygodne i sprawdzone fasony okraszone kolorowymi motywami. Uwagę zwracają najmodniejsze nadruki na t-shirtach, mozaika kolorów na kraciastych koszulach, i miks tkanin w warstwowych zestawach.

Niewątpliwie tej wiosny marka Diverse stawia na świeży i różnorodny look podkreślony sportowymi akcentami. Taki zestaw idealnie sprawdzi się w miejskiej stylizacji. Kolekcja dostępna w salonach stacjonarnych w całej Polsce oraz sklepie internetowym
pod adresem www.diversesystem.com

Nowatorska koncepcja sesji zdjęciowej podkreśla miejski klimat brandu. Możemy się o tym przekonać za sprawą nietypowych kadrów i perspektyw uchwyconych zarówno
na fotografiach, jak i na filmie.


Modelka: Patrycja Laufer | GAGA MODELS

Model: Anatol Modzelewski | PANDA MODELS
Fotograf: Marcin Kempski | I Like Photo
Stylizacja: Alicja Piec
Make-up & stylizacja włosów: Anna Stykała
Produkcja: I Like Photo

ZDJĘCIA Z KAMPANII WIOSNA 2017

Pobierz zdjęcia