Firma

SPRING /SUMMER 2018

GREETINGS FROM SAN FRANCISCO – KAMPANIA DIVERSE WIOSNA/LATO 2018

Kalifornijskie słońce, klimatyczne przedmieścia, zapierające dech w piersiach widoki,
i dwójka młodych, pełnych energii ludzi – oto najnowsza kampania Diverse. Marki, która
w tym sezonie po raz kolejny chce udowodnić, że połączenie wygody i najnowszych trendów jest możliwe. Nowa kolekcja to prawdziwa mieszanka, która z pewnością zaskoczy Cię różnorodnością i świeżością.

Projektanci tworząc damską kolekcję przede wszystkim postawili na podkreślenie kobiecości, dzięki niebanalnym formom, pastelowo-pudrowej kolorystyce i finezyjnym wykończeniom
w postaci falban, sznurowań i różnego rodzaju wiązań. A jeśli to wszystko gdzieś już kiedyś słyszałaś, marka Diverse przygotowała prawdziwą nowość. Moda co prawda lubi powracać do tego, co nam dobrze znane i lubiane, jednak zgodnie ze światowymi tendencjami warto ryzykować. W związku z tym w kolekcji Diverse pojawiły się również oryginalne desenie, egzotyczne wzory, ciekawe zestawienia, wszechobecny branding i sportowe akcenty.
To właśnie w tej kolekcji  zwiewne tkaniny łączą się z surowym denimem, minimalistyczna forma z geometrycznymi cięciami, a monochromatyczna paleta z odważnymi kolorami. Wiosenne projekty przeznaczone są, więc dla dziewczyn odważnych i świadomych swojego stylu. Warta uwagi jest również męska kolekcja. Tu projektanci postawili na amerykański styl, klimat retro i uwielbiany przez panów casual. Tutaj też mieszanka – naszywki, multikolorowe akcenty, ale również proste formy i monochromatyczne zestawy. Panowie, którzy cenią sobie niewymuszony luz, a przy tym doskonale wiedzą czego szukają z pewnością w tej kolekcji znajdą coś dla siebie.

To jednak nie koniec! Charakterystyczne dla tego sezonu są również licencjonowane mini kolekcje nawiązujące do amerykańskich symboli takich jak BEASTIE BOYS, PEPSI czy POLAROID.