Firma

Summer Lookbook

”Youthful Outdoors” jest romansem sportu z modą, młodzieńczej radości z wytrawnym designem. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w zastosowanych wygodnych tkaninach i odważnych zestawieniach faktur , a także w występujących motywach.

Po delikatnym, pastelowym pierwszym wejściu kolekcji SS2015, Diverse oferuje Klientkom bazę kolorystyczną wzbogaconą o intensywne, nasycone barwy. Dominują zestawienia granatu z koralem oraz jasnego denimu z miętą.

Silnym akcentem są nawiązania do natury – nieregularna faktura marmuru , bądź spękanej ziemi w różnych wariacjach kolorystycznych , nadaje fasonom topów i spodni interesujący efekt.

Kolejnym elementem zdobniczym występującym w pokaźnej kolekcji t-shirtów są modne kolaże, graficzne interpretacje otaczającej rzeczywistości, plenery miast, abstrakcyjne printy.

W aktualnym wejściu zapalone miłośniczki mody odnajdą w kolekcji wiele modeli silnie osadzonych w modowych trendach: bomberki z kontrastowymi kolorami, kombinezony, jeansy z przetarciami, liczne ażury i siatki. Pojawia się też sporo typowo kobiecych fasonów – sukienek oraz spódnic. W każdym jednak zestawieniu obowiązuje podstawowe założenie wygody, miękkości i przyjemności. 

Założenia luzu i braku pośpiechu przyświecały projektantom kolekcji "Park Life Boyz". Designerzy postanowili stworzyć serię odzieży zaadresowanej do osób kochających komfort i nieograniczoną przyjemność użytkowania. Bazą kolekcji jest bardzo męska paleta kolorów, oprócz klasycznych odcieni bieli i czerni, dominuje navy i jasnoniebieski. Serię urozmaicono o intensywne, energetyzujące, wiosenne akcenty - czerwieni, zieleni, żółci oraz pomarańczy.

Wygodne fasony koszul i bluz z miękkiej tkaniny, okraszono przetarciami oraz delikatnymi odbarwieniami uzyskując efekt vintage – wszystko po to, aby pokreślić swobodny i luźny charakter kolekcji.

Projektanci położyli duży nacisk na szeroki wybór dżinsów. Główną rolę grają spodnie w jasnych kolorach, naturalnie wyglądających na zużyte. Integralności kolekcji miejskiego streetwear dopełniają barwne koszulki z nadrukami modnych foto-grafik oraz ilustracji inspirowanych komiksami.

Park Life Boyz pozytywnie nastraja i pozwala cieszyć się dniem…