Marki Diverse

Marki Diverse

DIVERSE jest marką dla ludzi poszukujących różnorodności, żyjących aktywnie, dla których strój jest manifestem sposobu życia – otwartości, spontaniczności i chęci odkrywania nieznanych obszarów, doświadczeń czy idei.

Silny charakter, pewność siebie, pozytywna energia, świeżość to cechy, które definiują unikalną osobowość odbiorców marki.

DIVERSE od prawie 30 lat spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Czerpie inspiracje z najnowszych modowych trendów, wybierając najbardziej interesujące i adaptując je do charyzmatycznego charakteru brandu. Dzięki temu, kolekcje są odzwierciedleniem niepowtarzalnego ducha marki.

DIVERSE EXTREME TEAM, to siła, adrenalina, łamanie barier i moc, która drzemie tylko w wybranych. Marka znana jest ze swojego zamiłowania do sportów extremalnych, co wyraża poprzez zaangażowanie w liczne zawody i sponsoring męskich, niebezpiecznych aktywności. Daje możliwości by pokonywać siebie i doświadczać niemożliwego.

Jednym z cyklicznych wydarzeń sponsorowanych od lat przez markę jest Diverse Night of the Jumps – gdzie pasja miesza się z męskością, dając odwagę do kolejnych niebezpiecznych skoków i akrobacji.

Diverse Extreme Team to przekraczanie wewnętrznych granic, zarówno dla kibica, jak i sponsorowanego zawodnika, a docelowo, także klienta. Kolekcje tworzone pod tym brandem przeznaczone są głównie dla mężczyzn. Mrocznymi kolorami odzwierciedlają silny charakter marki, a mocne akcenty kolorystyczne to pewność bycia zauważonym!

Dakar collection to jedna z licencjonowanych linii DEXT. Odzwierciedla szalone wyzwania, morderczą walkę o założony cel i misje, które muszą zostać spełnione, mimo piekącego słońca i trudnych warunków pogodowych – to sedno Diverse Extreme Team.

Kolekcja DEXT >>

COALITION (CLTN) nieodłącznie kojarzona jest z aktywnym wypoczynkiem. DNA marki to śnieg i woda. Letnie sporty wodne tworzą klimat, w którym świetnie sprawdza się styl CLTN – barwy, młodość i wygoda. Zwiewne tkaniny z lekkimi motywami, podkreślane są wyrazistymi kontrastami barw.

Markę cechuje komfort, tworzony w oparciu o wysoką jakość. Kolekcje zawsze uzupełniają akcesoria oraz dodatki w postaci czapek, daszków, okularów i klapek. Dzięki temu, można śmiało mieszać sport ze swobodnym stylem.