Marki Diverse

Marki Diverse

Marka DIVERSE powstała z inspiracji kulturą i stylem życia mieszkańców wielkich miast. Flagowy brand należący do grupy ETOS S.A. jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Diverse cechuje różnorodność – zarówno pod względem asortymentu, jak i otwartości na potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Podczas tworzenia kolejnych kolekcji marka stawia przede wszystkim na rzemiosło, staranność wykonania i wysokiej jakości materiały. W 2023 roku marka Diverse obchodziła 30-lecie istnienia na rynku polskim.

Kiedy dla wielu marek masowa produkcja odzieży jest standardem, Diverse obiera zupełnie inną ścieżkę i promuje świadome, a nie impulsywne podejście do zakupów. Stawia na lepiej dopracowany produkt, którym klient będzie się cieszyć dłużej. Zgodnie z ideą „generation to generation”, innymi słowy – myśląc wielu pokoleniach, marka oferuje ponadczasową odzież, która ma za zadanie służyć latami. To elementy garderoby, które w odróżnieniu od chwilowych trendów, będą mogły otrzymać drugie życie, trafiając w ręce kolejnych osób.

Target marki skupia się nie tylko na jednej grupie docelowej. Jej klientami są zarówno osoby sympatyzujące z marką od lat, które w pewnym sensie dorastały razem z nią, jak i nowi poszukiwacze trendów. Od kilku sezonów Diverse oferuje kolekcje w modnym obecnie stylu athleisure, są to w szczególności linie: Athletics, Originals czy Open. To nie tylko niezwykle komfortowe, minimalistyczne propozycje utrzymane w neutralnej palecie barw, ale także odpowiedź na najważniejsze światowe trendy takie jak sporty retro, clean look czy quiet luxury.

DIVERSE EXTREME TEAM to brand napędzany sportowymi emocjami. Jednak jego aktywność nie ogranicza się tylko do tworzenia sportowej i technicznej odzieży czy akcesoriów. W jego DNA wpisana jest pasja do różnych dyscyplin, przede wszystkim tych ekstremalnych oraz związanych z motoryzacją.

Spółka ETOS S.A. za pośrednictwem marki własnej Diverse Extreme Team wspiera utalentowanych zawodników i zespoły z różnych dyscyplin, a także jest partnerem wielu sportowych eventów. Od lat z sukcesem prowadzi działania związane z motoryzacją, współpracując z wieloma topowymi zawodnikami. Uznanie marki przekłada się na kolaboracje z największymi światowymi liderami w branży. Najlepszym tego przykładem jest wieloletnia współpraca z organizatorem legendarnego Rajdu Dakar. Jako partner techniczny rajdu, brand zapewnia najwyższej jakości odzież zarówno dla zawodników, jak i organizatorów oraz pracowników technicznych. W ramach współpracy tworzy również limitowaną, oficjalną linię odzieży sygnowaną logo Dakaru.

Drugą składową DNA Diverse Extreme Team jest chęć eksploracji, która pozwala marce stale ewoluować i inspirować się nowymi dziedzinami jak crossfit, skydiving, koszykówka, a nawet gaming. Diverse Extreme Team to także flagowa linia DEXT TECH oferująca wysoce komfortową, techniczną odzież, zaskakującą innowacyjnością rozwiązań, które sprawdzą się na co dzień.

Kolekcja DEXT >>

COALITION (CLTN) to marka, której DNA jest nierozerwalnie związane ze sportowymi aktywnościami na desce (z ang. board). Latem to surfing czy skateboarding, a zimą – snowboarding. Coalition to nie tylko sposób ubierania się, to styl życia pełen wolności, radości, przygód, przeżyć i zabawy wynikającej z czystej pasji do ulubionych sportów. To propozycje premium quality, które sprawdzą się podczas długich godzin spędzonych na doskonaleniu techniki, ale także podczas błogiego relaksu, kiedy w tle przygrywa klimatyczna muzyka. Są kwintesencją stylu retro inspirowanego surferskim lifestylem, kulturą hippie, miłością do natury i głębokim uduchowieniem.

Coalition, jak wskazuje sama nazwa, to w szczególności relacje i przyjaźnie, które w naturalny sposób budują pozytywną społeczność. Miłośnicy tej linii to pasjonaci surfingu i skate- czy snowboardingu, ale także nowocześni nomadzi. Zarówno letnie sporty wodne, jak i ekstremalne sporty zimowe tworzą klimat, w który perfekcyjnie wpisuje się styl Coalition – wyraziste kolory, przebojowość i ponadprzeciętna wygoda.