Firma

ETOS S.A. SOLIDARNY Z UKRAINĄ

W tym trudnym czasie jesteśmy myślami z naszymi ukraińskimi przyjaciółmi. Sytuacja jest dla nas tym bardziej dotkliwa, że są to nie tylko nasi bliscy sąsiedzi, ale też współpracownicy, z którymi widzimy się każdego dnia.

Działamy i staramy się nieść pomoc, przeciwstawiając się niezrozumiałym aktom agresji. Jednym z przykładów jest to, że nasza firma transportuje niezbędne artykuły spożywcze, medyczne i higieniczne oraz ubrania do obszarów dotkniętych wojną. Dodatkowo odzież z zamkniętych salonów Diverse na Ukrainie została przekazana do tamtejszych szpitali.

Od początku istnienia firmy zwracamy szczególną uwagę na etyczne podejście do biznesu i selektywnie wybieramy kontrahentów. Pragniemy podkreślić, że nigdy żaden z Partnerów, z którym podjęliśmy współpracę, nie wyrażał kontrowersyjnych poglądów politycznych i nie sympatyzował z działalnością władz Kremla. Nigdy nie godziliśmy się na przedsięwzięcia zagrażające ludzkiej wolności oraz godności i teraz nie zamierzamy tego zmieniać.

Jednoczymy się w wyraźnym geście solidarności i wśród naszych usług nie znajdą Państwo rozwiązań pochodzących od rosyjskich firm. W związku z konfliktem zbrojnym rozpoczęliśmy złożony proces zakończenia wszystkich naszych współprac z rosyjskimi kontrahentami.  Aktualnie na terenie Rosji nie odbywa się żadna sprzedaż z ramienia ETOS S.A. Nie realizujemy zamówień i nie odbywają się żadne zlecenia poprzez rosyjskich pośredników.