Firma

SUMMER 2022

Diverse przywołuje lato i rusza z kampanią Summer 2022. To kolejna sesja, która jest owocem współpracy marki z genialną fotografką Dorotą Szulc. Ciepłe kolory, tonacja utrzymana w barwach zachodzącego słońca i surferskie fale przywodzą na myśl nostalgiczny charakter letnich wieczorów spędzanych w najbardziej klimatycznych destynacjach. Poczuj niczym nieskrępowaną wolność i luz – zostań nomadem eksplorującym świat w sezonie letnim. Wakacje i wysokie temperatury skłaniają do do modowych eksperymentów i postrzegania siebie w zupełnie nowym świetle.

Wanderlust, camping, kitesurfing, fishboarding – cokolwiek wybierzesz, zawsze będziesz wyglądać efektownie i przede wszystkim ubierać się w zgodzie z samym sobą. Odkryj na nowo letnie aktywności i wyraź pasję również za pomocą ciekawych stylizacji w stylu hippie.

Legendarna w środowisku surferskim linia COALITION powraca w nowej sezonowej odsłonie. Nie zabrakło bluz z kultowym Roarem CLTN, ale kolekcja wciąż zaskakuje nowościami w oryginalnych kolorach oraz printach. W tegorocznej kolekcji króluje stylistyka retro. Brąz, pomarańcz, złamana biel oraz materiały acid wash odświeżają kanon charakterystyczny dla typowej kolekcji letniej. To wyraźne inspiracje latami 70. oraz kulturą dzieci kwiatów, która po dziś dzień inspiruje współczesnych surferów.

COALITION Kids to długo wyczekiwana przez miłośników marki kolekcja dziecięca. Produkty zgodnie z trendem mini-me przypominają te z kolekcji dla dorosłych. Dzięki temu każdy rodzic wraz z dzieckiem stworzy pasujący do siebie zestaw.. W kolekcji wyróżniają się również pastele, które świetnie sprawdzą się podczas letniej pogody. Przed wakacyjnym słońcem najmłodszych zabezpieczą kostiumy kąpielowe wykonane z materiału chroniącego przed promieniami UV. Zwieńczeniem linii są ciekawe komplety dresowe i dwustronne kapelusze typu bucket.

Jeden z najważniejszych filarów kolekcji Summer 2022 stanowi oczywiście beachwear. Szeroki wybór bikini, ale również funkcjonalnych onesie sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wyjątkowe modele podkreślą wszystkie walory figury, jednocześnie gwarantując komfort i wygodne uprawianie ulubionych sportów wodnych. Stwórz swój zestaw zgodnie z trendem mix&match.

 

Model:
Dagmara Raczyńska @dagmararaczynska
Adauto Rezende Costa Júnior @adautoxx
 
Main photographer:
Dorota Szulc @szulcworks
 
Assistant:
Bartłomiej Suchoń @bartek_rouky
 
DOP:
Jakub Błędowski @arszenik
 
2nd photographer/analog:
Przemysław Długokiński @preemo_dnb
 
Main stylist:
Alicja Piec @piecalicja
 
Make up Artist:
Dagmara Śrama-Pieńkowska @dagmara_makeup
 
Creative producer:
Anna Kobylarz @_by__anna